Om Ledelsen (kontaktinformasjon og høyoppløselige bilder)

Bildene kan lastes ned til fri bruk, men fotograf skal oppgis i billedtekst.
Ønsker du bilde i helfigur, ta kontakt med Kristin Welle-Strand

/link/1c5bb28002184146b6e965f3cf4cd194.aspx
Foto: Agnete Brun

Anita Krohn Traaseth

Administrerende direktør

Telefon: +47 22 00 25 00
E-post: Anita.Traaseth@innovasjonnorge.no
Twitter: @krohntraaseth 

Personlig assistent for administrerende direktør:  

Eva Finseth
Mobil: +47 926 28 082
E-post: Eva.Finseth@innovasjonnorge.no

Last ned høyoppløselig bilde 1
Last ned høyoppløselig bilde 2

/link/8ebad3ff9ff64edc954cae052cf4665d.aspx

Hans Martin Vikdal
Direktør Finans, virksomhetsstyring og fond

Mobil: +47 416 33 114
E-post:Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
Twitter: @HansMVikdal

Last ned høyoppløselig bilde

Foto: Agnete Brun

Hans Martin Vikdal

Direktør Finans, virksomhetsstyring og fond

Mobil: +47 416 33 114
E-post: Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
Twitter: @HansMVikdal

Last ned høyoppløselig bilde

/link/b3062c1f7b2546479ef29548e45df5ad.aspx

Kristin Welle-Strand

Direktør Kommunikasjon

Mobil: +47 934 58 303
E-post: Kristin.Welle-Strand@innovasjonnorge.no
Twitter: @kwellestrand

Last ned høyoppløselig bilde:
Kristin Welle-Strand

Foto: Agnete Brun

Kristin Welle-Strand

Direktør Kommunikasjon (i permisjon til juli 2017)

Mobil: +47 934 58 303
E-post: Kristin.Welle-Strand@innovasjonnorge.no
Twitter: @kwellestrand

Last ned høyoppløselig bilde

/link/9e323353d2d04062a441461636358f58.aspx
Foto: Astrid Waller

 

Frank Langva

Fungerende Direktør Kommunikasjon 

Mobil: +47 911 86 908
E-post: frank.langva@innovasjonnorge.no 
Twitter: @franklangva

Last ned høyoppløselig bilde

/link/caee956d651d4eb4b6a18fe30cb2db24.aspx

Rodin Lie

Direktør IKT og digitalisering

Mobil: +47 924 01 881
E-post: Rodin.Lie@innovasjonnorge.no
Twitter: @rodinlie

Last ned høyoppløselig bilde

Foto: Agnete Brun

Rodin Lie

Direktør IKT og digitalisering

Mobil: +47 924 01 881
E-post: Rodin.Lie@innovasjonnorge.no
Twitter: @rodinlie

Last ned høyoppløselig bilde

/link/682ed0ab151a4681bdec70fdea3de5c7.aspx

Yvonne Fosser

Direktør Human Resources

Mobil: +47 945 31 126
E-post: Yvonne.Fosser@innovasjonnorge.no
Twitter: @YvonneFosser

Last ned høyoppløselig bilde

Foto: Agnete Brun

Yvonne Fosser

Direktør Human Resources

Mobil: +47 945 31 126
E-post: Yvonne.Fosser@innovasjonnorge.no
Twitter: @YvonneFosser

Last ned høyoppløselig bilde

/link/d299cbffbfbd4fab9291acd7bfdbc776.aspx

Silje Aspholm Hole

Direktør Innovasjonspolitikk og analyse

Mobil: +47 930 22 096
E-post: Silje.Aspholm.Hole@innovasjonnorge.no
Twitter:@SiljeHole

Last ned høyoppløselig bilde

Foto: Astrid Waller

Silje Aspholm Hole

Direktør Innovasjonspolitikk og analyse

Mobil: +47 930 22 096
E-post: Silje.Aspholm.Hole@innovasjonnorge.no 
Twitter:@SiljeHole

Last ned høyoppløselig bilde

/link/7e2b1c519c4943c6a7a6643ccb7a0209.aspx

Mona Skaret

Divisjon Vekstkraftige bedrifter og klynger

Mobil:+47 930 87 706
E-post: Mona.Skaret@innovasjonnorge.no
Twitter: @monaskaret

Last ned høyoppløselig bilde

Foto: Agnete Brun

Mona Skaret

Divisjon Vekstkraftige bedrifter og klynger

Mobil:+47 930 87 706
E-post: Mona.Skaret@innovasjonnorge.no
Twitter: @monaskaret

Last ned høyoppløselig bilde

/link/aff12e8c13714fc096bbd5f12f7f39b9.aspx

Per Niederbach

Direktør Regioner og finansiering

Mobil: +47 975 44 628
E-post: Per.Niederbach@innovasjonnorge.no
Twitter: @PNiederbach

Last ned høyoppløselig bilde

Foto: Agnete Brun

Per Niederbach

Direktør Regioner og finansiering

Mobil: +47 975 44 628
E-post: Per.Niederbach@innovasjonnorge.no
Twitter: @PNiederbach

Last ned høyoppløselig bilde

/link/35cc778c185241c3be7435f078b8a2d9.aspx

Cathrine Pia Lund

Divisjon Merkevaren Norge

Mobil: +4747915114 
E-post:Cathrine.Pia.Lund@innovasjonnorge.no
Twitter: @cathrinepialund

Last ned høyoppløselig bilde

 

Foto: Agnete Brun

Cathrine Pia Lund

Divisjon Merkevaren Norge

Mobil: +4747915114 
E-post: Cathrine.Pia.Lund@innovasjonnorge.no
Twitter: @cathrinepialund

Last ned høyoppløselig bilde

/link/c20ab35f52bc4a17a7c2eb8979f29ba5.aspx

Inger Solberg

Divisjon Bærekraft Norge 2030

Mobil: +47 916 24 760
E-post: Inger.Solberg@innovasjonnorge.no
Twitter: @SolbergInger

Last ned høyoppløselig bilde

 

Foto: Agnete Brun

Inger Solberg

Divisjon Bærekraft Norge

Mobil: +47 916 24 760
E-post: Inger.Solberg@innovasjonnorge.no
Twitter: @SolbergInger

Last ned høyoppløselig bilde

/link/799e12e54d374871ba397b808786df44.aspx
Foto: Astrid Waller

Pål T. Næss

Direktør Gründere og oppstartsbedrifter

Telefon:+47 473 00 001
E-post: Pal.Thorvik.Naess@innovasjonnorge.no
Twitter: @palnaess

Last ned høyoppløselig bilde