Om Ledelsen (kontaktinformasjon og høyoppløselige bilder)

Bildene kan lastes ned til fri bruk, men fotograf skal oppgis i billedtekst.
Ønsker du bilde i helfigur, ta kontakt med Kristin Welle-Strand

/contentassets/44d7e71640754326ae5afc7a8235a1cd/anita-krohn-traaseth---web---foto-agnete-brun-300.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Anita Krohn Traaseth

Administrerende direktør

Telefon: +47 22 00 25 00
E-post: Anita.Traaseth@innovasjonnorge.no
Twitter: @krohntraaseth 

Personlig assistent for administrerende direktør:  

Eva Finseth
Mobil: +47 926 28 082
E-post: Eva.Finseth@innovasjonnorge.no

Last ned høyoppløselig bilde 1
Last ned høyoppløselig bilde 2

/contentassets/4af6dc3a5dfc4303bb269c42bcb3d31f/hans-martin-vikdal---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Hans Martin Vikdal

Direktør Finans, virksomhetsstyring og fond

Mobil: +47 416 33 114
E-post: Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
Twitter: @HansMVikdal

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/fe82372dfcd646edb5ce8a206a920f6e/kristin-welle-strand---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Kristin Welle-Strand

Direktør Kommunikasjon 

Mobil: +47 934 58 303
E-post: Kristin.Welle-Strand@innovasjonnorge.no
Twitter: @kwellestrand

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/49e132c6b6ff43818a1d0539a590483a/rodin-lie---web---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Rodin Lie

Direktør IKT og digitalisering

Mobil: +47 924 01 881
E-post: Rodin.Lie@innovasjonnorge.no
Twitter: @rodinlie

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/fd00a2e81080467db39f159158e62718/yvonne-fosser---web---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Yvonne Fosser

Direktør Human Resources

Mobil: +47 945 31 126
E-post: Yvonne.Fosser@innovasjonnorge.no
Twitter: @YvonneFosser

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/c47b01e43df34f14932e900a6dac79e4/mona-skaret---web---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Mona Skaret

Divisjon Vekstkraftige bedrifter og klynger

Mobil:+47 930 87 706
E-post: Mona.Skaret@innovasjonnorge.no
Twitter: @monaskaret

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/ee9b325dd698490cb16312a3a1126a5c/per-niederbach---web---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Per Niederbach

Direktør Regioner og finansiering

Mobil: +47 975 44 628
E-post: Per.Niederbach@innovasjonnorge.no
Twitter: @PNiederbach

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/39ecff5ccc244c35a872598878d2c5cc/cathrine-pia-lund---web---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Cathrine Pia Lund

Divisjon Merkevaren Norge

Mobil: +4747915114 
E-post: Cathrine.Pia.Lund@innovasjonnorge.no
Twitter: @cathrinepialund

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/06bc20627ddb4bd4a68d13f3063253c7/inger-solberg---foto-agnete-brun.gif?width=1168
Foto: Agnete Brun

Inger Solberg

Divisjon Bærekraft Norge

Mobil: +47 916 24 760
E-post: Inger.Solberg@innovasjonnorge.no
Twitter: @SolbergInger

Last ned høyoppløselig bilde

/contentassets/8d7e45a4fd2b47699e91c4af2cc79cd3/pal-t-nass_foto_astrid-waller_800.jpg?width=1168
Foto: Astrid Waller

Pål T. Næss

Direktør Gründere og oppstartsbedrifter

Telefon:+47 473 00 001
E-post: Pal.Thorvik.Naess@innovasjonnorge.no
Twitter: @palnaess

Last ned høyoppløselig bilde