Søk

  • Alle kategorier (6950)
  • Ansatt (720)
  • Nyhet (142)
  • Arrangement (231)
  • Tjenester (199)
    • Kommersialiseringstilskudd


      Har du testet at det fins et marked og er klar for kommersialiseringsfasen? Vi kan gi deg tilskudd om prosjektet er innovativt og har et vekstpotensial.

      26.02.2013

    • Retningslinjer


      Det er utarbeidet retningslinjer og vilkår som regulerer hvordan såkornfondene skal opereres. Disse retningslinjer og vilkår har sitt utgangspunkt i EØS-avtalens regler om statsstøtte og skal sikre at...

      26.03.2014

    • SkatteFUNN: Fradrag for FoU-kostnader


      Har du kostnader til forskning og utvikling, i et prosjekt som skal skape verdier av nye ideer? SkatteFUNN kan gi inntil 20 prosent fradrag i skatt.

      16.11.2010

    • Lite rom - stor forbetring


      Innovative baderomsløysingar frå norske Bano AS gir pleiarar og pasientar ved Haukeland Universitetssjukehus ein enklare og meir effektiv kvardag. OFU-støtte gjer at produsenten leverer ei arealsparan...

      12.03.2013

    • Hedmark


      Sentralbord Telefon: 62 51 99 50 E-post: hedmark@innovasjonnorge.no Beate Follestad Telefon: +47 625 19 955 E-post:  beate.follestad@innovasjonnorge.no Anne Cathrine Morseth Telefon: +47 482 67 928  E...

      02.01.2013

    • Nordland


      Sentralbord Telefon: 75 54 20 00 E-post: nordland@innovasjonnorge.no Arne Kirkefjell Arbeidsområder: IFU/OFU Telefon: 75 54 20 13 E-post: arkir@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Oslo


      Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: oslo@innovasjonnorge.no Vidar Dramstad Arbeidsområder: IFU/OFU, Teknologi, energi og miljø, IKT Telefon: 69 13 91 43 E-post: vidra@innovasjonnorge.no Eirik Hen...

      02.01.2013

    • Østfold


      Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: ostfold@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Sogn og Fjordane


      Jan Gurvin Telefon: 900 74 447 E-post: jan.gurvin@innovasjonnorge.no Rune Fromreide Telefon: 918 64 220 E-post: rune.fromreide@innovasjonnorge.no Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: sognogfjordan...

      02.01.2013

    • Telemark


      Sentralbord Telefon: 35 58 86 60 E-post: telemark@innovasjonnorge.no

      02.01.2013