Søk

  • Alle kategorier (6989)
  • Ansatt (720)
  • Nyhet (142)
  • Arrangement (244)
  • Tjenester (205)
    • Velkommen til Norwegian Travel Workshop i Stavanger


      Bli med oss til Stavanger mellom 16.-19. april 2018 - og møt internasjonale kjøpere av norske reiselivsprodukter. Norwegian Travel Workshop (NTW) er en av norges største arenaer for salgsmøter og nett...

      19.05.2016

    • Finnmark


      Sentralbord Telefon: 78 95 56 00 E-post: finnmark@innovasjonnorge.no Morgan Degerstrøm Arbeidsområder: Prosjektfinansiering i hele verdikjeden Telefon: 78 95 56 12 E-post: morgan.degerstrom@innovasjon...

      21.03.2013

    • Nord-Trøndelag


      Sentralbord Telefon: 74 13 54 00 E-post: nordtrondelag@innovasjonnorge.no Vigdis Tuseth Arbeidsområder: Prosjektfinansiering i hele verdikjeden Telefon: 74 13 54 05 E-post: vigdis.tuseth@innovasjonnor...

      20.03.2013

    • Rogaland


      Sentralbord Telefon: 51 54 51 00 E-post: rogaland@innovasjonnorge.no Ragnhild Kristin Espeland Arbeidsområder: Prosjektfinansiering i heile verdikjeda Telefon: 51 54 51 16 E-post: ragnhild.kristin.esp...

      20.03.2013

    • Sogn og Fjordane


      Sentralbord Telefon: 57 65 19 40 E-post: sognogfjordane@innovasjonnorge.no Jan Gurvin Arbeidsområder: Prosjektfinansiering i heile verdikjeda Telefon: 57 65 19 48 E-post: jan.gurvin@innovasjonnorge.no...

      20.03.2013

    • Troms


      Sentralbord Telefon: 77 60 61 00 E-post: troms@innovasjonnorge.no Dag Ronald Fredheim Arbeidsområder: Prosjektfinansiering i hele verdikjeden Telefon: 77 60 61 09 E-post: Dag.Ronald.Fredheim@innovasjo...

      20.03.2013

    • Oslo


      Oslo Sentralbord: 22 00 25 00 E-post: oslo@innovasjonnorge.no   Sigridur Thormodsdottir Leder avdeling Biobaserte næringer Telefon: 22 00 26 09 E-post: sigridur.thormodsdottir@innovasjonnorge.no   Aas...

      20.03.2013

    • Halvors i prestisjefinale i Brussel


      Halvors Tradisjonsfisk fra Tromsø kom til finalen i Seafood Prix d’Elite under European Seafood Exposition Brussel. Noe av æren gir bedriften til Innovasjon Norge, som har bidratt med støtte på en rek...

      08.05.2012