Søk

  • Alle kategorier (6968)
  • Ansatt (720)
  • Nyhet (142)
  • Arrangement (231)
  • Tjenester (201)
    • Vietnam hydropower


      On the occasion that Norwegian Energy Partners (NORWEP) is going to organize a Norwegian pavilion in the Seventh International Conference and Exhibition on Water Resources and Renewable Energy Develop...

      20.11.2017

    • Aust-Agder


      Roar Flatland Telefon: 481 14 858 E-post: roar.flatland@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Hedmark


      Olve Sæhlie Telefon: 926 32 389 E-post: Olve.Saehlie@innovationnorway.no

      02.01.2013

    • Oppland


      Syver Aasberg Telefon: 958 58 640 E-post: Syver.Aasberg@innovasjonnorge.no Trond Husan Telefon: 975 79 576 E-post: Trond.Husan@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Østfold


      Anders Kobro Fugleneb Mobil: +47 902 69 200 Telefon: +47 69 13 91 42 E-post: Anders.Kobro.Fugleneb@innovasjonnorge.no   

      02.01.2013

    • Rogaland


      Jøran Orstad Johnsen Telefon: +47 515 45 130 Mobil: +47 990 31 149 E-post: joran.johnsen@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Telemark


      Roar Flatland Telefon: 481 14 858 E-post: roar.flatland@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Troms


      Thomas Stien Telefon: 477 55 007 E-post: thsti@innovasjonnorge.no Odd Ståle Dalslåen Mobil: 977 06 135 Telefon: 74 13 54 19 E-post: Odd.Stale.Dalslaen@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Vest-Agder


      Roar Flatland Telefon: 481 14 858 E-post: roar.flatland@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Rådgivere - Innovasjon Norges tresatsing


      Aust-Agder, Vest Agder Roar Flatland Roar.Flatland@innovasjonnorge.no Telemark Gry Langbakk Gry.Langbakk@innovasjonnorge.no Buskerud og Vestfold Ole Herman Oppen Ole.Herman.Oppen@innovasjonnorge.no  M...

      07.09.2012