Om Ledelsen (kontaktinformasjon og høyoppløselige bilder)

Bildene kan lastes ned til fri bruk, men fotograf skal oppgis i billedtekst.

Foto: Agnete Brun

Adm. Anita Krohn Traaseth12180.jpg

Anita Krohn Traaseth

Administrerende direktør

Telefon: +47 22 00 25 00
E-post: Anita.Traaseth@innovasjonnorge.no
Twitter: @krohntraaseth 

Personlig assistent for administrerende direktør:  

Eva Finseth
Mobil: +47 926 28 082
E-post: Eva.Finseth@innovasjonnorge.no

Last ned høyoppløst bilde (A)
Last ned høyoppløst bilde (B)

Hans Martin Vikdal11180.jpg

Hans Martin Vikdal

Direktør Finans og virksomhetsstyring

Mobil: +47 416 33 114
E-post: Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
Twitter: @HansMVikdal

Last ned høyoppløst bilde

Kristin Welle-Strand6180.jpg

Kristin Welle-Strand (i barselpermisjon)

Direktør Kommunikasjon

Mobil: +47 934 58 303
E-post: Kristin.Welle-Strand@innovasjonnorge.no
Twitter: @kwellestrand

Last ned høyoppløst bilde

rodin-lie---foto-agnete-brun.jpg

Rodin Lie

Direktør IKT og digitalisering

Mobil: +47 924 01 881
E-post: Rodin.Lie@innovasjonnorge.no
Twitter: @rodinlie

Last ned høyoppløst bilde

Yvonne Fosser4180.jpg

Yvonne Fosser

Direktør Human Resources

Mobil: +47 945 31 126
E-post: Yvonne.Fosser@innovasjonnorge.no
Twitter: @YvonneFosser

Last ned høyoppløst bilde

Per Niederbach2180.jpg

Per Niederbach

Direktør Regioner

Mobil: +47 975 44 628
E-post: Per.Niederbach@innovasjonnorge.no
Twitter: @PNiederbach

Last ned høyoppløst bilde

Mona Skaret4180.jpg

Mona Skaret

Divisjon Vekstkraftige bedrifter og klynger

Mobil:+47 930 87 706
E-post: Mona.Skaret@innovasjonnorge.no
Twitter: @monaskaret

Last ned høyoppløst bilde

 

Leon Bakkebø

Divisjon Finansiering

Mobil: +47 904 34 487
E-post: Leon.Bakkebo@innovasjonnorge.no

 

Cathrine Pia Lund4180.jpg

Cathrine Pia Lund

Divisjon Merkevaren Norge

Mobil: +4747915114 
E-post: Cathrine.Pia.Lund@innovasjonnorge.no
Twitter: @cathrinepialund

Last ned høyoppløst bilde

Inger Solberg9180.jpg

Inger Solberg

Divisjon Bærekraft Norge

Mobil: +47 916 24 760
E-post: Inger.Solberg@innovasjonnorge.no
Twitter: @SolbergInger

Last ned høyoppløst bilde

Pål T. Næss2180.jpg

Pål T. Næss

Direktør Gründere og oppstartsbedrifter

Telefon:+47 473 00 001
E-post: Pal.Thorvik.Naess@innovasjonnorge.no
Twitter: @palnaess

Last ned høyoppløst bilde