• EN
  • Logg inn
  • Ledergruppen

     Foto: Esben Johansen
    Foto: Esben Johansen

    Bildene kan lastes ned til fri bruk, men fotograf skal oppgis i bildetekst.
    Foto: Agnete Brun, bortsett fra bildet av Håkon Haugli der fotograf er Esben Johansen.

       

    Håkon Haugli

    Administrerende direktør

    Mobil: +47 90 53 10 25
    E-post: Hakon.Haugli@innovasjonnorge.no
    Twitter: @HakonHaugli

    Last ned høyoppløst bilde

    Personlig assistent for administrerende direktør:

    Eva Finseth
    Mobil: +47 926 28 082
    E-post: Eva.Finseth@innovasjonnorge.no

    Hans Martin Vikdal

    Vise-administrerende direktør

    Mobil: +47 416 33 114
    E-post: Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
    Twitter: @HansMVikdal

    Last ned høyoppløst bilde

     

    Per Niederbach

    Divisjonsdirektør Regioner

    Mobil: +47 975 44 628
    E-post: Per.Niederbach@innovasjonnorge.no
    Twitter: @PNiederbach

    Last ned høyoppløst bilde

     

    Leon Bakkebø

    Divisjondirektør Finansiering

    Mobil: +47 908 34 487
    E-post: Leon.Bakkebo@innovasjonnorge.no

     

    Pål T. Næss

    Divisjonsdirektør Gründere og oppstartsbedrifter

    Mobil:+47 473 00 001
    E-post: Pal.Thorvik.Naess@innovasjonnorge.no
    Twitter: @palnaess

    Last ned høyoppløst bilde

    Mona Skaret

    Divisjondirektør Privat og offentlig innovasjon

    Mobil: +47 930 87 706
    E-post: Mona.Skaret@innovasjonnorge.no
    Twitter: @monaskaret

    Last ned høyoppløst bilde

    Cathrine Pia Lund

    Divisjonsdirektør Merkevaren Norge

    Mobil: +47 479 15 114 
    E-post: Cathrine.Pia.Lund@innovasjonnorge.no
    Twitter: @cathrinepialund

    Last ned høyoppløst bilde

    Inger Solberg

    Divisjondirektør Bærekraft Norge

    Mobil: +47 916 24 760
    E-post: Inger.Solberg@innovasjonnorge.no
    Twitter: @SolbergInger

    Last ned høyoppløst bilde

    Bjørn Olav Olsen

    Divisjonsdirektør Juridisk og compliance

    Mobil: +47 971 73 966
    E-post: Bjorn.Olav.Olsen@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløslig bilde

     

    Anne Lisæth Schøyen

    Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring

    Mobil: +47 916 67 018
    E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.no

     

    Örn Kristinsson

    Konstituert divisjonsdirektør IKT og digitalisering

    Mobil: +47 941 95 100
    E-post: Orn.Kristinsson@innovasjonnorge.no

     

    Anette Matre

    Divisjonsdirektør HR og organisasjon

    Mobil: +47 959 76 532
    E-post: Anette.Matre@innovasjonnorge.no

    Kristin Welle-Strand (i barselpermisjon)

    Divisjonsdirektør Kommunikasjon

    Mobil: +47 934 58 303
    E-post: Kristin.Welle-Strand@innovasjonnorge.no
    Twitter: @kwellestrand

    Last ned høyoppløst bilde

     

     

    ---

    • Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.no Anne Liseth Schøyen
      Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.noAnne Liseth Schøyen
    • Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.no Anne Liseth Schøyen
      Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.noAnne Liseth Schøyen
    • Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.no Anne Liseth Schøyen
      Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.noAnne Liseth Schøyen
    • Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.no Anne Liseth Schøyen
      Anne Liseth Schøyen Konstituert divisjonsdirektør Finans og virksomhetsstyring Mobil: +47 916 67 018 E-post: Anne.Lisaeth.Schoyen@innovasjonnorge.noAnne Liseth Schøyen