Sertifiserte kursholdere for PLP

Kursholderne nedenfor er kvalitetssikret og klarert av Innovasjon Norge.

Roald Johansen, IFO, Oslo
Mobil: 909 22 332, Epost: roald.johansen@ifo.no

Tom Joensen, Bremanger
Mobil: 476 19 641, Epost: tom@joensen.no  

Sven Arne Rokvam Pedersen, Tromsø
Mobil: 900 64 305, Epost: saped4@gmail.com

Berit Laastad, Essensi Utvikling AS, Bodø
Mobil: 971 60 626, Epost: berit.laastad@essensi.no

Arne Aagaard Bangstad, Bangstad Consult AS, Bindal
Mobil: 91 15 41 74, Epost: arne.bangstad@plponline.no

Sonja Bordewich, Kreativitetsakseleratoren AS, Bagn i Valdres
Mobil: 995 42 850, E-post: Sonja@nord-garthus.com

Katarina Påve-Gaup, Arctic Prime AS, Karasjok
Mobil: 975 08 854, E-post: katarina@arcticprime.no