Søk

  • Alle kategorier (5185)
  • Ansatt (728)
  • Nyhet (487)
  • Arrangement (341)
  • Tjenester (221)
    • Infomøte vinter 2018


      15.02.2018

      12.00

      Innovasjon Norge, Leverandørutviklingsprogrammet og Difi inviterer nå til en skissekonkurranse for offentlig-private innovasjonsprosjekter. Utlysningen retter seg mot offentlige virksomheter med ambis...

    • Akershus


      Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: oslo@innovasjonnorge.no Vidar Dramstad Arbeidsområder: IFU/OFU, Teknologi, energi og miljø, IKT Telefon: 69 13 91 43 E-post: vidra@innovasjonnorge.no Eirik Hen...

      02.01.2013

    • Aust-Agder


      Sentralbord Telefon: 37 00 53 30 E-post: agder@innovasjonnorge.no David Midbøe Simonsen Arbeidsområder: IFU/OFU, IKT, egenkapitalfinansiering Telefon: 37 00 53 37 E-post: dasim@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Buskerud


      Sentralbord Telefon: 32 21 97 00 E-post: buskerud@innovasjonnorge.no Stein Bøe Arbeidsområder: IFU/OFU, Energi og miljø, offshore, maritim, teknologi Telefon: 33 01 89 32 E-post: stboe@innovasjonnorge...

      02.01.2013

    • Finnmark


      Sentralbord Alta Telefon: 22 00 25 00 E-post: finnmark@innovasjonnorge.no Sentralbord Vadsø Telefon: 78 95 56 00 E-post: finnmark@innovasjonnorge.no Aksel Brasøy Arbeidsområder: IFU/OFU, kulturnæringe...

      02.01.2013

    • Hedmark


      Sentralbord Telefon: 62 51 99 50 E-post: hedmark@innovasjonnorge.no Beate Follestad Telefon: +47 625 19 955 E-post:  beate.follestad@innovasjonnorge.no Anne Cathrine Morseth Telefon: +47 482 67 928  E...

      02.01.2013

    • Oslo


      Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: oslo@innovasjonnorge.no Vidar Dramstad Arbeidsområder: IFU/OFU, Teknologi, energi og miljø, IKT Telefon: 69 13 91 43 E-post: vidra@innovasjonnorge.no Eirik Hen...

      02.01.2013

    • Østfold


      Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: ostfold@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Enterprise Europe Network Norge


      Vi hjelper deg med å finne markedsmuligheter, teknologier, prosjekter og partnere i utlandet. Våre rådgivere fra Innovasjon Norge står klare til å hjelpe din bedrift – helt gratis.

      04.05.2016