Søk

  • Alle kategorier (5185)
  • Ansatt (728)
  • Nyhet (487)
  • Arrangement (341)
  • Tjenester (221)
    • Moholt 50|50


      Moholt 50|50 er den største studentbyen tilknyttet Studentsamskipnaden i Trondheim (SiT).

      06.10.2015

    • Landbruksbygg i tre


      Landbruksbygg i tre var en treårig satsing der målet var å øke bruken av tre i nye landbruksbygg. 

      06.10.2015

    • Buskerud


      Roar Flatland Telefon: 481 14 858 E-post: roar.flatland@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Møre og Romsdal


      Elisabeth Nakken  Telefon  + 47 926 89 993 elisabeth.nakken@innovasjonnorge.no              

      02.01.2013

    • Oppland


      Syver Aasberg Telefon: 958 58 640 E-post: Syver.Aasberg@innovasjonnorge.no Trond Husan Telefon: 975 79 576 E-post: Trond.Husan@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Østfold


      Anders Kobro Fugleneb Mobil: +47 902 69 200 Telefon: +47 69 13 91 42 E-post: Anders.Kobro.Fugleneb@innovasjonnorge.no   

      02.01.2013

    • Sogn og Fjordane


      Rune Henjesand Telefon: 957 81 492 E-post: Rune.Henjesand@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Troms


      Thomas Stien Telefon: 477 55 007 E-post: thsti@innovasjonnorge.no Odd Ståle Dalslåen Mobil: 977 06 135 Telefon: 74 13 54 19 E-post: Odd.Stale.Dalslaen@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Trøndelag


      Gunvor Bartnes Telefon: 74 13 54 19 E-post: Gunvor.Bartnes@innovasjonnorge.no                  

      02.01.2013

    • Rådgivere - Innovasjon Norges tresatsing


      Aust-Agder, Vest Agder Roar Flatland Roar.Flatland@innovasjonnorge.no Telemark Gry Langbakk Gry.Langbakk@innovasjonnorge.no Buskerud og Vestfold Ole Herman Oppen Ole.Herman.Oppen@innovasjonnorge.no  M...

      07.09.2012