Søk

  • Alle kategorier (5046)
  • Ansatt (722)
  • Nyhet (488)
  • Arrangement (207)
  • Tjenester (235)
    • Stine Thomassen


    • Hordaland


      Sentralbord Telefon: 55 55 93 55 E-post: hordaland@innovasjonnorge.no Sidsel Lauvås Arbeidsområder: IFU/OFU, Energi og miljø, IPR Telefon: 55 55 93 51 E-post: sidsel.lauvas@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Møre og Romsdal


      Sentralbord Ålesund Telefon: 70 11 64 50 E-post: moreogromsdal@innovasjonnorge.no Sentralbord Molde Telefon: 71 19 14 10 E-post: moreogromsdal@innovasjonnorge.no Lars Sandnes Arbeidsområder: IFU/OFU, ...

      02.01.2013

    • Nordland


      Sentralbord Telefon: 75 54 20 00 E-post: nordland@innovasjonnorge.no Arne Kirkefjell Arbeidsområder: IFU/OFU Telefon: 75 54 20 13 E-post: arkir@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Nord-Trøndelag


      Sentralbord Telefon: 74 13 54 00 E-post: nordtrondelag@innovasjonnorge.no Vigdis Tuseth Arbeidsområder: IFU/OFU, SkatteFUNN Telefon: 988 58 662 E-post: vigdis.tuseth@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Oppland


      Sentralbord Telefon: 61 27 98 30 E-post: oppland@innovasjonnorge.no Truls Terje Hoel Arbeidsområder: IFU/OFU, Helse, IKT, kompositt, forsvarsgruppen Telefon:  61 27 98 42  E-post: trhoe@innovasjonnorg...

      02.01.2013

    • Rogaland


      Sentralbord Telefon: 51 54 51 00 E-post: rogaland@innovasjonnorge.no Rune Nærland Telefon: 51 54 51 12 / 99 50 09 63 E-post: Rune.Naerland@innovasjonnorge.no Erling Johansson Telefon: 51 54 51 17 E-po...

      02.01.2013

    • Overnattingsstatistikk for januar 2014


      I januar var det 1,57 millioner gjestedøgn ved kommersielle overnattingssteder. Dette er en økning på 1 prosent fra januar 2012. Norske gjestedøgn økte med 1 prosent, mens utenlandske økte med 5 prose...

      09.03.2012

    • Posisjoneringsanalysen: Norge som turistdestinasjon


      Innovasjon Norge gjennomfører ukentlig målinger i Norge, Sverige, Danmark, Storbritannia, Tyskland, Nederland og Frankrike, hvor formålet blant annet er å avdekke oppfatningen av Norge som ferieland o...

      24.10.2017