Søk

  • Alle kategorier (5188)
  • Ansatt (729)
  • Nyhet (487)
  • Arrangement (343)
  • Tjenester (221)
    • Hedmark


      Sentralbord Telefon: 62 51 99 50 E-post: hedmark@innovasjonnorge.no Beate Follestad Telefon: +47 625 19 955 E-post:  beate.follestad@innovasjonnorge.no Anne Cathrine Morseth Telefon: +47 482 67 928  E...

      02.01.2013

    • Oslo


      Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: oslo@innovasjonnorge.no Vidar Dramstad Arbeidsområder: IFU/OFU, Teknologi, energi og miljø, IKT Telefon: 69 13 91 43 E-post: vidra@innovasjonnorge.no Eirik Hen...

      02.01.2013

    • Østfold


      Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: ostfold@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Sogn og Fjordane


      Jan Gurvin Telefon: 900 74 447 E-post: jan.gurvin@innovasjonnorge.no Rune Fromreide Telefon: 918 64 220 E-post: rune.fromreide@innovasjonnorge.no Sentralbord Telefon: 22 00 25 00 E-post: sognogfjordan...

      02.01.2013

    • Sør-Trøndelag


      Sentralbord Telefon: 73 87 62 70 E-post: sortrondelag@innovasjonnorge.no Hans Fredrik Emdahl Arbeidsområder: IFU/OFU, Helse, IKT, teknologi, forsvar Telefon: 73 87 62 76 E-post: haemd@innovasjonnorge....

      02.01.2013

    • Vestfold


      Sentralbord Telefon: 33 01 89 20 E-post: vestfold@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Krav til kundebedriften


      Kan være både offentlige og private virksomheter Kan være både norske og utenlandske Gjennom kunnskap om markedet skal kunden delta aktivt i utviklingsprosjektet ved blant annet å bidra til å konkreti...

      21.11.2012

    • Hvem er partene, og hvilken rolle har de?


      Leverandørbedriften Leverandørbedriftens rolle er å utvikle en ny løsning, et nytt produkt eller en ny tjeneste som pilotkunden har behov for. Dette skal gjøres i samarbeid med pilotkunden. Samarbeide...

      28.07.2016