Søk

  • Alle kategorier (5046)
  • Ansatt (722)
  • Nyhet (488)
  • Arrangement (207)
  • Tjenester (235)
    • Østfold


      Anders Kobro Fugleneb Mobil: +47 902 69 200 Telefon: +47 69 13 91 42 E-post: Anders.Kobro.Fugleneb@innovasjonnorge.no   

      02.01.2013

    • Sogn og Fjordane


      Rune Henjesand Telefon: 957 81 492 E-post: Rune.Henjesand@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Troms


      Odd Ståle Dalslåen Telefon: +47 97 70 61 35 E-post: odd.stale.dalslaen@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Trøndelag


      Gunvor Bartnes Telefon: 74 13 54 19 E-post: Gunvor.Bartnes@innovasjonnorge.no                  

      02.01.2013

    • Rådgivere - Innovasjon Norges tresatsing


      Aust-Agder, Vest Agder Roar Flatland Roar.Flatland@innovasjonnorge.no Telemark Gry Langbakk Gry.Langbakk@innovasjonnorge.no Buskerud og Vestfold Ole Herman Oppen Ole.Herman.Oppen@innovasjonnorge.no  M...

      07.09.2012

    • Her er tredriveren i din region


      Innovasjon Norge koordinerer et snart landsdekkende nettverk av regionale pådrivere innen innovativ trebruk. Vi kaller disse pådriverne for "tredrivere".

      10.09.2012

    • Mattrygghet og HACCP


      08.11.2018

      09.00-04.00

      Fylkesmannen i Østfold, Vogtsgate 17, Moss

      For alle som håndterer mat profesjonelt er det helt avgjørende at maten ikke påfører sykdom til de som spiser den. Kunnskap om risiko ved egen produksjon sammen med god tilrettelegging av hygiene er n...