Søk

  • Alle kategorier (5044)
  • Ansatt (722)
  • Nyhet (488)
  • Arrangement (207)
  • Tjenester (235)
    • Stine Thomassen


    • Hordaland


      Sentralbord Telefon: 55 55 93 55 E-post: hordaland@innovasjonnorge.no Sidsel Lauvås Arbeidsområder: IFU/OFU, Energi og miljø, IPR Telefon: 55 55 93 51 E-post: sidsel.lauvas@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Møre og Romsdal


      Sentralbord Ålesund Telefon: 70 11 64 50 E-post: moreogromsdal@innovasjonnorge.no Sentralbord Molde Telefon: 71 19 14 10 E-post: moreogromsdal@innovasjonnorge.no Lars Sandnes Arbeidsområder: IFU/OFU, ...

      02.01.2013

    • Nordland


      Sentralbord Telefon: 75 54 20 00 E-post: nordland@innovasjonnorge.no Arne Kirkefjell Arbeidsområder: IFU/OFU Telefon: 75 54 20 13 E-post: arkir@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Nord-Trøndelag


      Sentralbord Telefon: 74 13 54 00 E-post: nordtrondelag@innovasjonnorge.no Vigdis Tuseth Arbeidsområder: IFU/OFU, SkatteFUNN Telefon: 988 58 662 E-post: vigdis.tuseth@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Oppland


      Sentralbord Telefon: 61 27 98 30 E-post: oppland@innovasjonnorge.no Truls Terje Hoel Arbeidsområder: IFU/OFU, Helse, IKT, kompositt, forsvarsgruppen Telefon:  61 27 98 42  E-post: trhoe@innovasjonnorg...

      02.01.2013

    • Rogaland


      Sentralbord Telefon: 51 54 51 00 E-post: rogaland@innovasjonnorge.no Rune Nærland Telefon: 51 54 51 12 / 99 50 09 63 E-post: Rune.Naerland@innovasjonnorge.no Erling Johansson Telefon: 51 54 51 17 E-po...

      02.01.2013

    • Flere vekstkraftige bedrifter


      Bare en mindre andel av norske virksomheter kan karakteriseres som høyvekstbedrifter. Likevel spiller de en helt spesiell rolle i den økonomiske utviklingen, og det er derfor et mål for Innovasjon Nor...

      16.03.2015

    • Styrets beretning


      Innovasjon Norge ble stiftet 19. desember 2003 og eies med 51 prosent av Staten ved Nærings- og fiskeridepartementet og av fylkeskommunene med 49 prosent. Selskapet er organisert som et særlovsselskap...

      17.03.2015