Advokater som betjener norske selskap i Estland

NJORD Law Firm

Ms Karolina Ullman
ku@njordlaw.ee
Veerenni 24D, Tallinn
Phone: +372 6676 440
http://njordlaw.com/ 

Sorainen Law Offices

Mr Allar Jõks
allar.joks@sorainen.ee
Pärnu Road 15, Tallinn
Phone: +372 6400 900
www.sorainen.com

Pohla & Hallmägi Law Office

Mr Jüri Ploom
j.ploom@phlaw.ee
Jakobsoni Street 14, Tallinn
Phone: +372 600 9920
www.phlaw.ee

Varul Law Offices

Mr Ants Mailend
ants.mailend@varul.com
Ahtri 6a, Tallinn
Phone: +372 6264 300
www.varul.com

Borenius

Mr Toomas Mälberg
toomas.malberg@borenius.ee
Pärnu Road 15, Tallinn
Phone: +372 6651 888
www.lmh.ee

Tark & Co

Mr Risto Vahimets
risto.vahimets@tarkco.ee
Roosikrantsi 2, Tallinn
Phone: + 372 6110 900
www.tarkco.ee

Laus ja Partners

Mr Raivo Laus
raivo@lauspartners.ee
Rävala Blvd 4, Tallinn
Phone: +372 6622 640
www.lauspartners.ee

Gencs Valters Law Firm

info@gencs.eu
Mustamäe Road 16, Tallinn
Phone: +372 6191 000
www.gencs.eu

Lepik ja Luhaäär LAWIN

Mr Martin Simovart
martin.simovart@lawin.ee
Niguliste Street 4, Tallinn
Phone: +372 6306 460
www.lawin.ee

Advokaadibüroo Ruus & Vabamets

Mr Erki Vabamets
erki.vabamets@ruus.ee
Tartu Road 6-10, Tallinn
Phone: +372 682 8550
www.ruus.ee

Raidla Lejins & Norcous Advokaadibüroo

rln@rln.ee
Roosikrantsi 2, Tallinn
Phone: +372 640 7170 
www.rln.ee 

Law Firm LEXTAL

Mr Ants Karu
ants.karu@lextal.ee
Rävala Blvd 4, Tallinn
Phone: +372 6400 250
www.lextal.eu

Law Firm Mullari & Koch
info@mullarikoch.ee
Tornimäe 5, Tallinn
Phone: +372 6806 700     
www.mullarikoch.ee