• EN
  • Logg inn
  • Ledergruppen

     Foto: Astrid Waller
    Foto: Astrid Waller

    Bildene kan lastes ned til fri bruk, men fotograf skal oppgis i bildetekst.
    Se navn på fotograf i teksten.

       

    Håkon Haugli

    Administrerende direktør

    Mobil: +47 90 53 10 25
    E-post: Hakon.Haugli@innovasjonnorge.no
    Twitter: @HakonHaugli

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller

    Personlig assistent for administrerende direktør:

    Eva Finseth
    Mobil: +47 926 28 082
    E-post: Eva.Finseth@innovasjonnorge.no

    Hans Martin Vikdal

    Viseadministrerende direktør

    Mobil: +47 41 63 31 14
    E-post: Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
    Twitter: @HansMVikdal

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Agnete Brun

    Ingelin Drøpping

    Direktør for Divisjon samfunns- og næringsutvikling

    Mobil: +47 90 87 62 00
    E-post: Ingelin.Dropping@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller

     

    Per Niederbach

    Direktør for Divisjon eksport og Invest in

    Mobil: +47 97 54 46 28
    E-post: Per.Niederbach@innovasjonnorge.no
    Twitter: @PNiederbach

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Agnete Brun

    Elisabeth Svanholm Meyer foto Astrid Waller

    Elisabeth Svanholm Meyer

    Direktør for Divisjon strategisk posisjonering, reiseliv og spesialoppdrag

    Mobil: +47 90 05 78 20
    E-post: Elisabeth.Svanholm.Meyer@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller

    Marianne Kurås

    Stabsdirektør for økonomi og virksomhetsstyring

    Mobil: +47 46 41 35 14
    E-post: Marianne.Kuras@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller

    Leon Bakkebø

    Stabsdirektør for finansiering

    Mobil: +47 90 83 44 87
    E-post: Leon.Bakkebo@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller

    Helle Øverbye Foto Astrid Waller - miljø - 180x265.jpg

    Helle Øverbye

    Stabsdirektør for Mennesker og teknologi

    Mobil: +47 41 56 07 95
    E-post: Helle.Overbye@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller