• EN
  • Logg inn
  • Ledergruppen

     Foto: Astrid Waller
    Foto: Astrid Waller

    Bildene kan lastes ned til fri bruk, men fotograf skal oppgis i bildetekst.
    Se navn på fotograf i teksten.

       

    Håkon Haugli

    Administrerende direktør

    Mobil: +47 90 53 10 25
    E-post: Hakon.Haugli@innovasjonnorge.no
    Twitter: @HakonHaugli

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller

    Personlig assistent for administrerende direktør:

    Eva Finseth
    Mobil: +47 926 28 082
    E-post: Eva.Finseth@innovasjonnorge.no

    Hans Martin Vikdal

    Konstituert viseadministrerende direktør

    Mobil: +47 416 33 114
    E-post: Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
    Twitter: @HansMVikdal

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Agnete Brun

    Per Niederbach

    Direktør for Divisjon vekst og eksport

    Mobil: +47 975 44 628
    E-post: Per.Niederbach@innovasjonnorge.no
    Twitter: @PNiederbach

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Agnete Brun

    Vigdis Harsvik

    Konstituert direktør for Divisjon samfunns- og næringsutvkling

    Mobil: +47 480 52 950
    E-post: Vigdis.Harsvik@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Elin Iversen

    Elisabeth Svanhold Meyer

    Konstituert direktør Divisjon spesialoppdrag

    Mobil: +47 900 57 820
    E-post: Elisabeth.Svanholm.Meyer@innovasjonnorge.no

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Astrid Waller

    Hans Martin Vikdal

    Divisjonsdirektør for økonomi og virksomhetsstyring

    Mobil: +47 416 33 114
    E-post: Hans.Martin.Vikdal@innovasjonnorge.no
    Twitter: @HansMVikdal

    Last ned høyoppløst bilde

    Foto: Agnete Brun

    Leon Bakkebø

    Divisjonsdirektør for finansiering

    Mobil: +47 908 34 487
    E-post: Leon.Bakkebo@innovasjonnorge.no

    Last ned bilde

    Foto: Agnete Brun

    Anette Matre

    Konstituert divisjonsdirektør for mennesker og teknologi

    Mobil: +47 959 76 532
    E-post: Anette.Matre@innovasjonnorge.no

    Last ned bilde

    Foto: Innovasjon Norge