Søk

  • Alle kategorier (5187)
  • Ansatt (728)
  • Nyhet (487)
  • Arrangement (344)
  • Tjenester (221)
    • Nordland


      Sentralbord Telefon: 75 54 20 00 E-post: nordland@innovasjonnorge.no Arne Kirkefjell Arbeidsområder: IFU/OFU Telefon: 75 54 20 13 E-post: arkir@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Nord-Trøndelag


      Sentralbord Telefon: 74 13 54 00 E-post: nordtrondelag@innovasjonnorge.no Vigdis Tuseth Arbeidsområder: IFU/OFU, SkatteFUNN Telefon: 988 58 662 E-post: vigdis.tuseth@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Oppland


      Sentralbord Telefon: 61 27 98 30 E-post: oppland@innovasjonnorge.no Truls Terje Hoel Arbeidsområder: IFU/OFU, Helse, IKT, kompositt, forsvarsgruppen Telefon:  61 27 98 42  E-post: trhoe@innovasjonnorg...

      02.01.2013

    • Rogaland


      Sentralbord Telefon: 51 54 51 00 E-post: rogaland@innovasjonnorge.no Rune Nærland Telefon: 51 54 51 12 / 99 50 09 63 E-post: Rune.Naerland@innovasjonnorge.no Erling Johansson Telefon: 51 54 51 17 E-po...

      02.01.2013

    • Telemark


      Sentralbord Telefon: 35 58 86 60 E-post: telemark@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Troms


      Sentralbord Telefon: 77 60 61 00 E-post: troms@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • Vest-Agder


      Sentralbord Telefon: 38 12 99 70 E-post: agder@innovasjonnorge.no

      02.01.2013

    • IFU/OFU - Sør- og Vestlandet


      Ei evaluering over fem år viser at IFU/OFU-programmet i større grad enn før gir læring, innovasjon og auka verdiskaping. Funna tyder på at modellen bør nyttast på fleire prosjekt og finansieringsordni...

      15.03.2013

    • Vilkår og retningslinjer


      Dersom søknad om tilskudd innvilges, vil Innovasjon Norge benytte standardvilkår for forsknings- og utviklingssamarbeid ved tildeling av midlene. I tillegg kan det knyttes enkelte særvilkår til prosje...

      21.11.2012

    • Kontrakten


      Det er opp til partene å utarbeide en avtale som er tilpasset det enkelte, konkrete samarbeidsprosjektet. Innovasjon Norge har rett til innsyn i avtalen/kontrakten for å sikre at intensjonene i Innova...

      21.11.2012