Vil du ha de siste nyhetene fra Innovasjon Norge?
  • EN
  • Logg inn
  • EU-finansiering

    Har du spørsmål om EIC Accelerator eller EU-finansiering? Ta kontakt med din regionale EU-rådgiver!

    Arktis og Nordland

    Trøndelag og Møre og Romsdal

    Vestland

    Rogaland og Agder

    Vestfold og Telemark

    Oslo, Viken og Innlandet

    Helse 

    Hans Eirik Melandsø  (i permisjon)

    Leder for Innovasjon Norges Brusselkontor i NorCore  

    Fagekspert helse 

    Horisont Europa 

    TLF: +4790501473  

    EPOST: Hans.Eirik.Melandso@innovasjonnorge.no 

     

    Kultur og kreative næringer 

    Margit Klingen Daams  

    Fagekspert Kultur og kreative næringer 

    Horisont Europa 

    TLF: +4790937763 

    EPOST: Margit.Klingen.Daams@innovasjonnorge.no 

     

    Klima, energi og mobilitet  

    Ingvild Håvardstun Kjørrefjord 

    Fagekspert  klima, energi og mobilitet  

    Horisont Europa 

    TLF: 

    +4745432824 

    EPOST: 

    ingvild.havardstun.kjorrefjord@innovasjonnorge.no 

     

    Digitalisering, næringsliv og romvirksomhet  

    Eva Langslet 

    Fagekspert Digitalisering, næringsliv og romvirksomhet 

    Horisont Europa 

    TLF: +4745281191 

    EPOST: eva.langslet@innovasjonnorge.no 

     

    Mat, bioøkonomi, naturressurser, jordbruk og miljø   

    Sigridur Thormodsdottir  

    Fagekspert Mat, bioøkonomi, naturressurser, jordbruk og miljø 

    Horisont Europa 

    TLF+4722002609  

    EPOST: Sigridur.Thormodsdottir@innovasjonnorge.no 

     

    Kontaktpersoner på hovedkontoret  

    Har du generelle spørsmål om EU-finansiering, Horisont Europa eller andre EU-programmer? 

    Mathias Aguirre Havgar (i permisjon)

    Avdelingsleder EU-programmer 

    Avdeling for Entrepenørskap og Skalering  

    TLF: +4793841275 

    EPOST: mathias.aguirre.havgar@innovasjonnorge.no 

     

    Benedicte Sognefest 

    Fagekspert Horisont Europa 

    TLF: +4790946514 

    EPOST: benedicte.sognefest@innovasjonnorge.no  

     

    Martha Grønning (i permisjon)

    Fagekspert Horisont Europa, EU-rådgiver i klynger 

    TLF: +47 45480299 

    EPOST: martha.gronning@innovasjonnorg.no    

     

    Silje Brit Horrisland Whist 

    Seniorrådgiver COSME og DIGITAL (Digital Europe Programme) 

    TLF+47416834  

    EPOST: silje.horrisland.whist@innovasjonnorge.no  

     

    Siri Røsberg  

    SpesialrådgiverInvestEU 

    TLF+4790799494 

    EPOST: siri.rosberg@innovasjonnorge.no 

     

    Geir Ove Hansen  

    SpesialrådgiverInvestEU 

    TLF+4741427715 

    EPOST: Geir.Ove.Hansen@innovasjonnorge.no