
Oppstartstilskudd 2
Tilskuddet retter seg mot innovative oppstartsbedrifter som har et krevende teknologiutviklingsløp foran seg. Bedriften har et betydelig vekstpotensial, både nasjonalt og internasjonalt. Målet med denne fasen er å gjøre tekniske og forretningsmessige avklaringer for å se om bedriftens forslag til løsning kan danne grunnlag for en lønnsom forretningsmodell.
Les mer om tilskuddet
Hvordan lage forretningsmodell?
Når man bygger et oppstartsselskap, er det verdifullt å ha en skalerbar forretningsmodell. På denne siden kan lese om verdien av å bruke forretnignsmodell, finne nedlastbare ressurser du kan bruke selv og melde deg på kurs i forretningsmodellering.
Les mer
Rådgivning for EU-finansiering
Trenger du kompetanse eller finansiering til å pilotere, kommersialisere og skalere en nyskapende løsning med et globalt markedspotensial? EUs programmer for forskning, innovasjon og digitalisering tilbyr en rekke finansieringsmuligheter for næringslivet. Vi hjelper bedrifter og klynger til å lykkes med en EU-søknad.
Les mer







